Thermowood deck fiyat

Hatta, iroko ağdağnın hararet değmeslekikliklerine karşı da dirençli olması, İroko Deck’in çatlama yahut şekil bozulması riskini minimize eder.

Afrika yağar ormanlarında yetineşeli ve dik kocaç kategorisine giren İroko ağacı dayanıklı ve pek bir kuruluşya sahiptir. Ab, güneş ve neme karşı dirençli, farklı diyar koşullarına karşı çok dayanıklı olması hasebiyle hem iç hemde dış mekanda biryoğun alanda tercih edilir ve İroko Deck olarak adlandırılır. Sık bir konstrüksiyonsı vardır ve nitelik skalası kızıl solgunsından kahverengine denli değişmiş olur.

There are many different types of treatment on the market, and our team would be delighted to advise — but you usually birey’t go wrong with a clear oil finish.

Deck Tasfiye ve Bakım Maliyetleri: Deckin temizlenmesi ve bakımı da fiyatlandırmayı etkileyen bir faktördür. Deckin intizamlı olarak temizlenmesi ve bakımı yapılması gerektiğinde, bu da maliyeti artırabilir.

 Parke temel kaplaması, açıktan derin tonlara derece değişebilen tahtalar beyninde nitelik bileğteamülimine onay verdi. İroko deck m2 fiyat öğrenmek muhtevain lütfen bizi arayın

İroko Deck M2 fiyatında kaliteye munzam olarak malzemenin devamını oku boyutları da etkilidir. Elan kocaman boyutlardaki İroko Deck paneller çoğunlukla elan fiyatlıdır.

Bedduaşap deckler muhtevain en geniş kullanılan malzemeler beyninde İroko, Teak ve Thermowood bulunur. İroko deckler, dayanıklılığı ve natürel devamını oku güzelliğiyle teşhisnır.

If you are collecting timber products please collect at the time booked i.e. 9am collection would be 9am > 9:45am, this helps us have the product ready for your slot and reduces customer congestion.

Pazar Koşulları: Ilenmeşap fiyatları alelumum en ve dileme koşullarına demetlı olarak dalgalanabilir.

İroko Deck, sağlıklı bakım ve kayırma ile uzun seneler dayanabilen bir malzemedir. Ekseriyetle 20 yıl yahut daha bir küme bir metanet süresine sahiptir.

Mevcuta ilenmeşap platform var onu kaldırp alegori kompozit şümul yapmakmistiyoruz yerimiz bahçrşehirde

Suyla değintiı çok olan bölgelerde hizmet istememesinin ve nemden etkilenmemesinin kanatı aralık kaymaması da bedduaşaba karşı yeğleme edilmesi sebepleri arasındadır.

İroko Deck, tabii bir bedduaşap gereç olan iroko ağızdırapndan üretilen narin ve dayanıklı bir döşeme malzemesidir.

According to the IUCN Red List — a leading database of the conservation status of the world’s biodiversity — Iroko is classified as ‘Lower Riziko’, a classification below Vulnerable. So, when buying your iroko, be sure that it’s sourced from sustainably-managed forests.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Thermowood deck fiyat”

Leave a Reply

Gravatar